Licencjonowanie zakładów wzajemnych

Otwórz drzwi do legalnego i dochodowego biznesu w świecie zakładów sportowych. Licencja na prowadzenie działalności bukmacherskiej daje pełne spektrum możliwości, które pozwolą z powodzeniem wejść na rynek hazardowy, doradzamy jak uzyskać ją zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • W Polsce, jedynie uprawnione podmioty posiadające specjalne zezwolenie mogą oferować zakłady bukmacherskie. Działalność bukmacherską reguluje Ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych. Nowelizacja ustawy przyjęta pod koniec 2016 roku wprowadziła rozszerzone wymogi w stosunku do podmiotów świadczących i planujących świadczyć usługi bukmacherskie. W rezultacie liczba bukmacherów działających w Polsce znacząco spadła.
  • Rozpoczęcie działalności bukmacherskiej daje dostęp do rynku na którym działa niewielu konkurentów. Uzyskanie licencji na działalność bukmacherską może pozwolić na zostanie częścią dynamicznej branży i oferującej szeroką gamę zakładów na wydarzenia, nie tylko sportowe. Uzyskanie wymaganego zezwolenia to pierwszy krok do zbudowania lojalnej bazy klientów i zyskania ich zaufania poprzez profesjonalne podejście i odpowiednie zarządzanie.
  • Doradzamy jak uzyskać zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Nasz zespół doświadczonych prawników oferuje kompleksową obsługę postępowań licencyjnych, pomagając naszym klientom w przygotowaniu wniosków i dokumentacji wewnętrznej. Działamy w pełnym zakresie, od pierwszych kroków w procesie licencyjnym po finalne rozstrzygnięcie, zapewniając profesjonalną obsługę i wsparcie na każdym etapie procedury licencyjnej.
rozwiń
Licencja bukmacherska w praktyce:
Wymogi i etapy licencji bukmacherskiej

organizacja - dokumentacja - kapitały

Wymogi i etapy licencji bukmacherskiej
Co DLK dostarcza przy licencji bukmacherskiej

wniosek - wzory procedur i dokumentacji - postępowanie

Co DLK dostarcza przy licencji bukmacherskiej
Zobacz także:
Licencjonowanie platform online (DMA, DSA, DGA)

dostawcy usług pośrednictwa danych (DGA) - bardzo duże platformy (DSA) - bardzo duże wyszukiwarki (DSA) - strażnicy dostępu (DMA)

Licencjonowanie platform online (DMA, DSA, DGA)
Licencjonowanie instytucji finansowych

banki, instytucje płatnicze, pieniądza elektronicznego, pożyczkowe, crowdfunding, dostawcy usług PSD2, wydawcy i dostawcy usług dla kryptoaktywów, pośrednicy, agenci, insourcerzy

Licencjonowanie instytucji finansowych

Skontaktuj się

Biuro Warszawa

Ogrodowa City Gate
ul. Ogrodowa 58
00-876 Warszawa

mapa > +48 22 652 26 18

Biuro Kraków

ul. Jana Kilińskiego 2
30-308 Kraków

mapa > +48 12 31 51 841